S kým pracujeme

Manažery Unifood.cz najdou společnou řeč s všemi smluvními stranami

Dodavatel

Digitální váhy (Náklady, zůstanou ve výrobě, projít váhy, které jsou vybaveny digitálními senzory pro čtení informací, jsou automaticky integrovány do jednotného informačního systému podniku)

Rampa (přijetí hromadného nákladu se provádí po vážení a vizuální kontrole na nákladové rampě při přijetí)

Kontejnery (přijaté suroviny jsou uloženy ve skladu surovin v uzavřených nádobách, kde dostávají své specifické číslo při převzetí zboží do skladu)

Máte nějaké dotazy? - Získejte rady od našeho manažera

Zemědělec

Čistící stanice (V našem provoze mame 4 čistící linky se zařízením od skandinávských výrobců Kamas / Westrup a Damas. Kapacita čtyř linek činí přibližně 28 až 36 tun surovin na jednu směnu (8 hodin). Výrobní linka čiští dodáné zboží ve dvou fázích: přes čisticí linku, kdy probíhá primární čištění suroviny a surovina je zbavena plevelů a jiných nečistot, a na pneumatickém stolku, kdy konečné čištění dosahuje čistoty nejméně 99,9%.

Čištění (nabízíme zemědělcům služby pro čištění máku, balení a skladování surovin a hotových výrobků v našem skladu, stejně jako nakládku a vykládku, balení palet s fóliováním).

Laboratoř (pro surovinu dodanou zemědělcem na výrobu je možné provést test na čistotu, analýzu pro klíčení, zkontrolovat vlhkost máku, jakož i test na mikrobiologii a těžké kovy)

Máte nějaké dotazy? - Získejte rady od našeho manažera

Zákazník

Balení (balicí linka umožňuje balení výrobků do různých typů pytlů a vaků. Dle poptávky klienta lze zabalit do 25 až 50 kg papírových nebo polyethylenových pytlů, stejně jako do vaků. K dispozici jsou značkové pytle s firemním logem nebo prázdné pytle se štítkem zákazníka)

Laboratoř (Na území výrobního komplexu se nachází laboratoř. Zkušení laboratorní asistenti pravidelně odebírají mák z každé dodávky zboží a z každé dodávky surovin. Laboratoř zkontroluje organoleptické vlastnosti produktu a rovněž poskytne informace o vlhkosti a čistotě konečného produktu a surovin)

Celní deklarant (zboží, které je předmětem mezinárodní přepravy, může být před přepravou procleno přímo v provozovně, všechny dokumenty potřebné k celnímu odbavení jsou řidiči poskytnuty po předchozí dohodě se zákazníkem. Zboží proclené přímo v provozovně může být odesláno přímo k hranici zákazníka)

Máte nějaké dotazy? - Získejte rady od našeho manažera