Oslovovací dopis zemědělcům

27.6.2017

Nabízíme vzájemné spolupráce v nadcházející sezóně 2017, která, jak doufáme, pro Vás bude přinejmenším stejně úspěšná jako ta předchozí.

Naše firma se bude samozřejmě snažit Vám poskytovat i nadále co nejkvalitnější služby za pomoci našeho proškoleného personálu. V roce 2016 jsme zmodernizovali provoz zakoupením nové čistící linky DAMAS, která má větší kapacitu čištění, oproti stávajícím čistícím linkám. Tím dojde k urychlení celého procesu čištění, protože jsme schopni čistit na 4 linkách současně.

Samozřejmostí je také flexibilní plánování příjmů jednotlivých dodávek a jejich následné čištění dle Vašich požadavků na základě naší společné dohody.

Všichni dodavatelé máku mají naši záruku, že od nich jejich zboží odkoupíme.

Pokud mák bude hodně znečištěn, otázku druhého přečištění budeme řešit individuálně. Po vyčištění bude vystaven a zaslán dodavateli čistící výkaz společně s fakturou za čištění. Dodavatel si bude moct ihned zkontrolovat množství odpadu a přijmout včas rozhodnutí, jak bude chtít s odpadem naložit.

I nadále zůstane v letošní sezóně možnost zdarma si vyzkoušet výtěžnost máku (či jiné plodiny) na našich laboratorních strojích. Tím bude dodavateli umožněno ocenit výtěžnost svého zboží.

Tyto služby a spolupráci nabízíme také zemědělcům, kteří pěstují bílí mák včetně zajištění odkupu veškerého vypěstovaného množství bílého máku.

Hlavní a podstatnou zárukou kvalitního servisu pro Vás a pro všechny dodavatele zůstane i nadále náš odborný kolektiv, který se těší na spolupráci s Vámi!
Podobné zprávy

Unifood se setká s farmáři

Více

Oslovovací dopis zemědělcům

Více

Otevřený dopis

Více
Chcete získat jedinečnou nabídku nebo radu od manažera?